Cariere în cadrul Bimmer Service Dedicat BMW

Angajăm Electronist Auto, Electro-Mecanic Auto, Mecanic Auto, Ajutor Mecanic Auto, Agent Vânzări – Telefonic, Gestionar Piese Auto

Beneficii:

  • Vei lucra alături de o echipă tânără, cu oameni faini;
  • Posibilitate aprofundare cunoștințe/ dezvoltare personală;
  • Job perioadă nedeterminată;
  • Bonusuri periodice în funcție de rezultate și performanță;
  • Participare la training-uri.

Angajăm Mecanic Auto/Electrician Auto

Candidatul ideal – printre atributiile functiei se vor regasi:

  • experienta de cel putin 5 ani pe un post similar
  • serios, punctual
  • experienta de lucru intr-o reprezentanta BMW constituie un avantaj considerabil
  • rezistenta la stress si munca in conditii de stress
  • cunostinte temeinice de mecanica, electrica si electronica a marcilor BMW si MINI COOPER
  • spirit de echipa, disponibilitate program prelungit

Descrierea jobului:

  • reparatii mecanice (revizii, inlocuiri piese si ansamble de piese) si reparatii electrice (trape, fire electrice), etc
  • diagnoze (folosirea programelor ISTA/D, DIS) automobile BMW
  • reparatii mecanice si electrice automobile MINI COOPER
  • pentru a aplica, vă rugăm să completați formularul din dreapta

Angajăm Coordonator Piese si Clienti

  • programarea masinilor in service
  • coordonarea clientilor la telefon (luat comenzi, explicatii privind reparatiile, preturi si oferte)
  • comanda piese la furnizori
  • emiterea de facturi, devize, bon fiscal
  • evidenta stocului
  • oferte clienti
  • obligatoriu experienta de minim trei ani pe un post similar
  • obligatoriu cunostinte operare programe piese – UNIX, AUTOTOTAL, ASAP, AUTONET< BARDI
  • experienta in cadrul unei reprezentante BMW constituie un avantaj.